BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmartur 8597098
*
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:14:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 16:12:40
1
1.500 kr
11/11 15:00:53
2
1.600 kr
11/11 17:17:26
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
6655 Ampel
med prismor. Diameter: 40 cm
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:16
-
6634 Fönsterbelysning
3 st, Glas. Höjd: 21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53
-
6420 Ljuskrona
med prismor, empirestil. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:34
-
6676 Ljuskrona
med prismor, stomme i mässing, åtta ljusarmar. Dia..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:36
-
6675 Ljuskrona
med prismor, stomme i vitmetall, nutida. Diameter:..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:23
-
3244 Ljuskrona
Prismor. Höjd: 100 ca
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:27
*
Takarmartur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
| Utrop: | 3.000 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/11 16:12:40 | 1 | 1.500 kr |
| 11/11 15:00:53 | 2 | 1.600 kr |
| 11/11 17:17:26 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
6655 Ampel
med prismor. Diameter: 40 cm
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:16 -
6634 Fönsterbelysning
3 st, Glas. Höjd: 21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:53 -
6420 Ljuskrona
med prismor, empirestil. Höjd: 60 cm
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 18:34
-
6676 Ljuskrona
med prismor, stomme i mässing, åtta ljusarmar. Dia..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:36 -
6675 Ljuskrona
med prismor, stomme i vitmetall, nutida. Diameter:..//
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:23 -
3244 Ljuskrona
Prismor. Höjd: 100 ca
Auktionen avslutas
om 9 dagar
12 jan kl 19:27



