Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmartur 8597098



*

nr 859 7098


Takarmartur

plast, höjd: 58 ca


Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.700 kr

Sista tid för bud online:

måndag 11 november 2013
kl 18:14:32


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
8/11 16:12:40 1      1.500 kr
11/11 15:00:53 2      1.600 kr
11/11 17:17:26 1      Vinnande bud



  • Tema
  • 11 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
  • 6676 Ljuskrona
    med prismor, stomme i mässing, åtta ljusarmar. Dia..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 19:36
  • 6675 Ljuskrona
    med prismor, stomme i vitmetall, nutida. Diameter:..//
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 19:23
  • 3244 Ljuskrona
    Prismor. Höjd: 100 ca
     

    Auktionen avslutas
    om 9 dagar
    12 jan kl 19:27




Ladda ner broschyr